تاریخچهستاد مرکزی هماهنگی خدمات  سفر به استناد مصوبه شماره 169067/ت50107 هـ مورخ 8/11/1392   هیات محترم وزیران به منظور توسعه گردشگری داخلی و ایجاد هماهنگی و انسجام در ارائه خدمات مناسب برای رفاه حال مسافران و گردشگران و همچنین مدیریت یکپارچه، سیاستگزاری، برنامه ریزی، سازماندهی و نظارت بر انجام فعالیت­های سفر تشکیل شده است.

 

این ستاد به صورت دائمي در طول سال  و در تمامي استان‌ها  و شهرستانها و مناطق آزاد کشور با شرح وظايف مشخص و ساختار تشكيلاتي منسجم،  مساعي خويش را در امرساماندهی ،توسعه و ارتقای خدمات  سفر و گردشگري به كار گرفته و اميد است با عنايات خداوند بزرگ و توجهات حضرت وليعصر(عج)، و با همكاري و همراهي تمامي متوليان امر،  در مسیر رفاه حال هموطنان عزیز،  گام­های اساسی برداشته شود.

 

درهمین راستا  دبیرخانه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با همکاری و حمایت دستگاههای عضو ستاد مرکزی در مقاطع و فواصل مختلف نسبت به تهیه طرح های مناسبتی برای اجرا توسط ستاد های استانی و شهرستانی و مناطق آزاد اقدام  نموده که تهیه و تدوین  طرح نوروز و تابستان 93 و 94  و   طرح های مناسبتی تعطیلات ملی و مذهبی مانند عید فطر ، دهه فجر ، محرم و غیره در طول سالهای 93و  94  ازجمله طرح های ابلاغی از سوی ستاد مرکزی و اجرا شده توسط ستاد های اجرایی خدمات سفر استانها می باشد.

 

با این رویکرد و در اجرای وظایفی که تصویب نامه صدرالاشعار به طور مشخص برای ستاد مرکزی و ستاد های استانی تعیین نموده است طرح ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر ویژه نوروز 95  برای اجرا توسط ستاد های اجرایی خدمات سفر استانها و شهرستانها ، به شرح ذیل تهیه و تدوین و در پنجمین نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در تاریخ 15/9/94  به اتفاق آراء به تصویب اعضای ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر  رسید. امید است همه دستگاههای عضو ستاد مرکزی و ستاد های اجرایی خدمات سفر استانها، شهرستانها و مناطق آزاد کشور؛  برنامه ریزی و اهتمام لازم در اجرای این طرح معمول دارند.
اعلان ها :
در حال حاضر سایت در دسترس می باشد، در غیر این صورت اطلاع رسانی خواهد شد


الزامات قانونی :
نسخه موبایل | نقشه تارنما | RSS | دفاتر پیشخوان | حریم خصوصی | بیانیه سطح خدمات | شخصی سازی | دستورالعمل بروز رسانی سایت | راهبرد مشارکت ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان میراث فرهنگی, گردشگری و صنایع دستی استان گلستان است

[ آخرین بروزرسانی چهارشنبه 19 بهمن 1401 13:16 ]
ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*


پست زمینه


اندازه فونت